1. Jaki jest koszt wykonania bramy/furtki/ogrodzenia/balustrady ?

Na koszt gotowego produktu składa się rodzaj wykorzystanego materiału, forma zabezpieczenia antykorozyjnego i malowanie. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na koszt wyrobu jest rodzaj wybranego przez klienta wzoru. Im jest on bardziej skomplikowany i pracochłonny, tym cena będzie większa. Każdy projekt wymaga indywidualnej wyceny.

2. Czy możliwe jest wykonanie innego wzoru niż proponowane w galerii?

Tak, jesteśmy w stanie wykonać każdy zaproponowany przez klienta wzór. Wstępnej wyceny dokonujemy na podstawie zdjęcia lub szkicu przesłanego na adres e-meilowy.

3. Jaki jest okres oczekiwania?

Czas oczekiwania jest zmienny w ciągu roku. Wynosi średnio około 4 miesięcy.

4. Czy montaż jest wliczony w cenę zamówienia?

W przypadku balustrad balkonowych montaż zawsze jest uwzględniony w zamówieniu. Natomiast jeśli chodzi o ogrodzenia/bramy jest to zawsze ustalane z klientem.

5. Jakie formy antykorozyjnego zabezpieczenia?

Naszym klientom proponujemy trzy formy zabezpieczenia antykorozyjnego:

KATAFOREZA

To najnowocześniejsza i najskuteczniejsza technologia. Zabezpiecza nie tylko przed rdzą, ale także przed oddziaływaniem chemicznym i uszkodzeniami mechanicznymi. Powłoka kataforetyczna jest gładka, jednolita, o równomiernej grubości. Pokrywa wszelkie ostre krawędzie.

CYNKOWANIE OGNIOWECynkowanie to bardziej złożony proces,lecz skuteczność jest gwarantowana. Technologia ta zapewnia możliwość dotarcia do każdej szczeliny, oczyszczenia jej i zabezpieczenia prze korozją. Powłoka cynkowa jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, erozję. Zapewnia wieloletnią ochronę stali przed korozją bez konieczności renowacji.

PODKŁAD CYNKOWY

To najprostsza i najtańsza forma zabezpieczenia antykorozyjnego. Jednak w porównaniu do kataforezy oraz cynkowania ogniowego, jest mniej skuteczna.Dlatego stosowana jest głównie do jednolitych i gładkich powierzchni. Podkład cynkowy nie sprawdza się przy konstrukcjach zawierających wiele trudno dostępnych miejsc.

6. Jaka stosowana jest technika malowania?

Wszystkie elementy malujemy farbą proszkową. Do wyboru posiadamy pełną paletę kolorów RAL. Stosowane przez nas farby to nie tylko żywe i trwałe kolory, ale także ciekawe struktury (młotkowa, antyczna, efekt brokatu). Malowanie proszkowe daje gładkie powierzchnie, bez zacieków i zmarszczeń. Powłoka farby proszkowej jest trwalsza i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, w porównaniu do tradycyjnych farb olejnych.